Tréninkový program

Letní kempy

Pobytový kemp je pouze jediný a ten probíhá vždy první prázdninový týden. Pro hráče akademie je to zakončením celoročního programu akademie. Pobytový kemp probíhá v regionu východních Čech.

Další plánované kempy jsou příměstské a probíhají v různých lokalitách po celé ČR. Termíny jsou rozloženy do prázdninových měsíců červenec a srpen.

Program kempů je zaměřen opět na tréninkový program rozvoje rychlosti hráčů. V dopoledních hodinách trénujeme kondici (techniku běhu, koordinaci  pohybu a rychlost). Odpolední trénink je věnován hře v počtu hráčů 1:1, 2:2 a 3:3. Tím rozvíjíme kreativitu hráčů s podporou individuálního řešení soubojů v plné rychlosti.

Každý den je čas věnován i regeneraci fyzických sil hráčů koupáním v bazénu. Velmi důležitou věcí, kterou se hráči v akademii naučí, je kvalita rozcvičení hráč před tréninkem či utkáním, kdy lze zamezit zbytečným úrazům ke kterým často a zcela zbytečně dochází. Každý hráč z kempu odjíždí s výsledky rychlostních testů, video rozborem jeho běžecké techniky a tréninkovým doporučením na tréninky v místě jeho bydliště. S možností následných pravidelných konzultací a naší maximální podpory.