Běžecké tréninky on-line

Tréninkový program GOLD (3 měsíce)
Nemáš svého trenéra a chceš své běhání pozdvihnout na vyšší úroveň. Potom je tady pro tebe tréninkový program „Běžecké tréninky on-line GOLD“, který tě bude koučovat ve tvé běžecké kariéře.

Objednávka, dotazník
Po prostudování informací o programu „Běžecké tréninky on-line“ a rozhodnutí se pro využívání zvoleného programu, objednej službu na emailu htsport68@seznam.cz  Proč dotazník? Pro vypracování tréninkového plánu o tobě potřebuji vědět co nejvíce informací. Vyplň tedy prosím také dotazník a pošli na adresu htsport68@seznam.cz

Telefonický rozhovor
Následuje telefonický hovor, kde si společně potvrdíme nastavené cíle a domluvíme základní data pro zpracování tréninkového plánu (např. časové možnosti pro trénink, aktuální trénovanost klienta, zdravotní omezení, plánované atd.)

Úhrada poplatku za koučink
Připsáním poplatku na účet poskytovatele služby ve výši 2400 Kč (poplatek za 3 měsíční program 3×800 Kč) je objednávka služby potvrzena a můžeš očekávat na svém emailu první čtvrtletní tréninkový plán.
Účet: 2001446775/2010, do textu pro příjemce uveď jméno a příjmení.

Tréninkový plán
Tréninkový plán je aktualizován na týdenní bázi dle vývoje běžecké výkonnosti a dle zpětné vazby běžce. Plán je zasílán ve formuláři „Tréninkový deník“ a je rozdělen po týdnech do jednotlivých listů souboru. Jednotlivé tréninky sdílí běžec v aplikaci (Garmin, Suntoo atd.) tak, aby kouč mohl sledovat detaily tréninkové jednotky (uběhnutou vzdálenost, tempo, tepovou frekvenci atd.) Na základě těchto podrobností je analyzován tréninkový proces a v případě potřeby upraví kouč trénink na následující týden a pošle běžci během pondělního dopoledne (do 12:00 hod). Po uplynutí platnosti tréninkového plánu (3 měsíce), vyhotoví kouč pokračování na další čtvrtletní cyklus.

Telefonická konzultace
Jednou týdně (dle dohody kouč – běžec) proběhne telefonický hovor. Téma hovoru je plnění tréninku za předcházející týden a případné dotazy k tréninkovému procesu.

Osobní tréninky
Kouč organizuje pro své svěřence osobní tréninky pro zafixování správné běžecké techniky a základů, které musí každý běžec znát a není pro to prostor v rámci skupinových tréninků. Osobní trénink je možné zajistit i na vyžádání klienta, který očekává intenzivní trenérkou péči.

Společné tréninky
Kouč organizuje společné (skupinové) tréninky v Hradci Králové (všední dny) a mimo Hradec Králové (víkendy). Účast na těchto trénincích je v ceně tréninkového programu. Platí se pouze případné pronájmy sportovišť. Program tréninků nalezneš na níže uvedených adresách: www.afacademy.cz

na FB ve skupině „Běžecké tréninky on-line“ https://www.facebook.com/groups/1507878542721872/

Zátěžový test
Pro své klienty zajistil CoachTom zvýhodněnou cenu zátěžového testu ve specializované ordinaci sportovního lékaře v Hradci Králové. Tento test doporučuje Coach absolvovat v průběhu prvního měsíce spolupráce.
Co mi zátěžový test přinese? Především jistotu, že můžeš podstoupit běžecký trénink bez obav o své zdraví. Neméně důležitá je definice anaerobního prahu pro snadnější určení vhodného běžeckého tempa pro tréninky udržující ale zejména pro tréninky rozvíjející. Tím se výrazně zproduktivní tréninkový proces.

Tak neváhej a vyběhni se mnou: 737 85 99 75

Komentáře