Běžecké tréninky on-line

Již druhým rokem běží projekt „Běžecké tréninky on-line“. Co si pod tímto názvem můžeme představit? Jde o běžecký koučink na dálku. Ne každý z nás má možnost v místě svého bydliště konfrontovat své běžecké snažení s běžeckým trenérem. A tak je tady možnost spolupráce na dálku, tedy tréninky on-line. Na základě sdílených vstupních dat (dotazník, telefonická komunikace či osobní schůzka) vypracuje trenér tréninkový plán. Ten sdílí koučovanému běžci. Další komunikace probíhá sdílením výsledků tréninkových běhů zaznamenaných aplikací v mobilu či sporttesteru. Jednou týdně sdílí běžec trenérovi v tréninkovém deníku plnění plánu. K tomu je možné přičíst komunikaci přes messenger a telefonní hovory. Tolik základní organizace tréninkového programu.

Tréninkový plán není obecný. Je to na míru každého klienta vytvořený program, díky kterému se již rozběhala více než stovka běžeckých klientů. Někteří využívají této služby dlouhodobě, jiní se nechají pouze nastartovat úvodním programem, který je připraven na tři měsíce. Služby využívají výkonnostní běžci, ale i úplní začátečníci.

Může si on-line dovolit každý? Cena služby začíná dle úrovně spolupráce a detailu komunikace již na 8 Kč/den. Což je opravdu lidová cena, kterou si může dovolit každý. Podstatné je, že trenér díky dlouholetým zkušenostem v rolích běžce i běžeckého trenéra provádí své on-line svěřence úskalími tréninku a včas upozorní na možné překážky či potíže. Hlavním mottem je, že vše je třeba osobně vyzkoušet a to dobré aplikovat v tréninku svých klientů.

Benefity služby on-line běžeckého tréninku:
1) pravidelná komunikace k plnění tréninkového plánu
2) účast na společném tréninku v Hradci Králové zpravidla 1x/měsíc (dle klientů možné i jinde v ČR)
3) sleva v běžecké speciálce Triexpert Hradec Králové ve výši 20% (bude rozšířeno na všechny prodejny)
4) výživové poradenství – vhodné potravinové doplňky – produkty lidového léčitelství, které tě udrží ve hře
5) víkendové akce – běžecká technika, typy tréninkových prostředků
6) zátěžový test za zvýhodněnou cenu

Komentáře